Kim jesteśmy

O nas

o9 oferuje kompleksowe rozwiązania, umożliwiające Tobie pełną realizację swoich zamierzeń i ich prezentację w sieci Internet. Nasze usługi stwarzają optymalne warunki do przygotowania oraz utrzymania serwisu wirtualnego na najwyższym poziomie zarówno w zakresie zastosowań prywatnych jak również komercyjnych. W o9 wykonujemy wszelkie prace związane z zaprojektowaniem, wykonaniem, umieszczeniem i utrzymaniem stron WWW w Internecie. Kompletna obsługa Twojej strony w jednym miejscu. Prace realizujemy zarówno na bazie materiałów udostępnionych przez zleceniodawcę, jak i samodzielnie tworzymy grafikę, zdjęcia oraz teksty od podstaw.

Oferta usług o9 skierowana jest do wszystkich firm, którzy potrzebują nowoczesnych i wydajnych narzędzi do komunikacji, promocji i codziennej pracy. Zapewniamy pełny pakiet usług informatycznych,
od sieci w Twojej firmie, przez naprawę i doradztwo sprzętowe, aż po rozwiązywanie problemów systemowych.

Jesteśmy firmą rozwiązującą wszystkie problemy informatyczne. Jedna firma - całkowita opieka informatyczna dla Twojej firmy.

Problemy systemowe często da się rozwiązać bez zbędnego czekania na przyjazd fachowców. Szybkie i sprawne rozwiązanie problemu wykonamy dla Twojej firmy zdalnie.

Jesteśmy dostępni pod telefonem niemalże 24 godziny na dobę, co sprawia, że nasza opieka informatyczna nie jest uzależniona od godzin pracy, a problem techniczny w Twojej firmie rozwiążemy najszybciej jak tylko się da.

Jedna firma - pełne wsparcie informatyczne