Microsoft All-in-One Media Keyboard

Microsoft All-in-One Media Keyboard to bezprzewodowa klawiatura multimedialna, która łączy w sobie funkcjonalność klawiatury i touchpada w jednym urządzeniu.

159,00 zł
Brutto
Ilość:

Microsoft All-in-One Media Keyboard to klawiatura multimedialna, która łączy w sobie funkcjonalność klawiatury i touchpada w jednym urządzeniu. Klawiatura ta została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują wygodnego sposobu na kontrolowanie urządzeń multimedialnych, takich jak telewizory, odtwarzacze DVD, konsolki do gier i wiele innych.

Klawiatura Microsoft All-in-One Media Keyboard posiada pełnowymiarowe klawisze, które zapewniają wygodne i precyzyjne pisanie, a także touchpad, który umożliwia kontrolowanie urządzeń bez potrzeby korzystania z myszy. Touchpad ten posiada obsługę wielodotyku, dzięki czemu można wykonywać różne gesty, takie jak przewijanie, powiększanie i zmniejszanie, czy obracanie obrazu.

Klawiatura ta jest również wyposażona w dedykowane klawisze multimedialne, które umożliwiają łatwe kontrolowanie odtwarzania muzyki i filmów, regulowanie głośności, a także szybki dostęp do innych funkcji, takich jak przeglądarka internetowa czy program pocztowy.

Klawiatura Microsoft All-in-One Media Keyboard jest kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi, w tym z Windows 10, 8.1, 8, 7 i RT, a także z systemami Android i iOS. Klawiatura ta jest również bezprzewodowa i łączy się z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth, co pozwala na swobodne korzystanie z niej z różnych odległości.

Podsumowując, Microsoft All-in-One Media Keyboard to wszechstronna i wygodna klawiatura multimedialna, która umożliwia kontrolowanie różnych urządzeń multimedialnych za pomocą jednego urządzenia. Dzięki swojemu funkcjonalnemu designowi, łatwości obsługi i dedykowanym klawiszom multimedialnym, klawiatura ta jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność.

Rodzaj przełączników
Membranowe
Typ
Multimedialna
Niskoprofilowa
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
USB
2,4 GHz
Klawisze numeryczne
Nie
Klawisze multimedialne / funkcyjne
Tak
Obsługa makr
Nie
Podświetlenie klawiszy
Nie
Podpórka pod nadgarstki
Nie
Kolor
Czarny
Czas pracy na baterii
Do 9 miesięcy
Obsługiwane systemy
Windows
Mac OS X
Android
Dodatkowe informacje
Dotykowy panel
Odporność na zachlapanie
Dołączone akcesoria
Nanoodbiornik
2 baterie typu AAA
Długość
367 mm
Szerokość
132 mm
Wysokość
19 mm
Waga
434 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
N9Z-00022
2 Przedmioty

Specyficzne kody